Przejdź do treści
Instagram
Polski Polski
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Formularz wyszukiwania

Koszyk 0
Everest Ayurveda
Menu główne
  • Wprowadzenie
  • Nasza Historia
  • Wprowadzenie do wiedzy ajurwedyjskiej
  • Blog
  • Gdzie kupicie
  • Sklep online
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jesteś tutaj

Strona Główna » Udary mózgu

Udary mózgu

Zalecane preparaty

ABHAYA

Krążenie krwi & elastyczność naczyń krwionośnych

100 g
-15 % 28,90 zł
pierwotna cena: 34,00 zł
-+

MANOPRASH

Serce & naczynia krwionośne

200 g
32,00 zł
-+

Nasza oferta

  • Himalajskie ajurwedyjskie herbatki
  • Relaksacyjne i ziołowe herbatki
  • Ajurwedyjskie ziołowe eliksiry
  • Ajurwedyjskie napoje z superfoods
  • Ajurwedyjskie zdrowe odżywianie
  • Ajurwedyjskie domowe terapie
  • Ajurwedyjskie olejki do ciała
  • Ajurwedyjska ziołowa aromaterapia
  • Herbaciane akcesoria i dodatki
  • Pakiety prezentowe i kolekcje
  • Film dokumentalny Tam, gdzie mieszka Ajurweda

Wasze opinie

Wszystkie komentarze Dodaj komentarz

Cześć, herbata MARICHA bardzo mi pomogła w normalizacji ciśnienia krwi i ogólnie czuję się dużo lepiej.

Natalija

Niektóre z waszych produktów miałem już okazję spożywać i są one rzeczywiście wspaniałe. Niektóre dolegliwości całkowicie ustąpiły. Smak herbaty MEDYTACYJNEJ jest przepyszny. Przepełnia go Miłość. Dziękuję za dostarczanie nam inspirujących smaków i wiadomości z Himalajów. Niech oświecenie szybko przyjdzie i napełni ludzkie głowy.

Jeni Borges, Lisabon

Dobry wieczór, Państwa produkty Amalaki, w tym batony odżywcze, są bardzo smaczne i cieszą się dużą popularnością wśród innych osób. Dziękuję bardzo,

Otto

Herbaty wysokiej jakości.

Pavel, Vysoké Mýto

Zacząłem używać herbaty BRAHMI po tym, jak odstawiłem leki przeciwdrgawkowe borykałem się z trudnościami w nauce). Herbata BRAHMI pomogła złagodzić szczypanie, które ma związek ze z wapniem szyszynki w moim mózgu. Obecnie piszę pracę magisterską i idzie mi tak dobrze, że skończę pod koniec lipca.

Kamil B.

Witam, często cierpiałam na migreny. Herbata PRANA pomogła mi w tych problemach. Chciałabym tak dobrze radzić sobie ze wszystkimi dolegliwościami (żylaki, menopauza). Jestem bardzo zadowolona z herbat ziołowych

Věra, Kunčice pod Ondřejníkem

Witam, herbata VIDANGA na odchudzanie, naprawdę działa. Dziękuję bardzo.

Jitka

Herbata działa! Z polecenia przyjaciela, któremu również pomogła, kupiłem MAHAPHALĘ mojemu ojcu. Tato miał długoterminowy wskaźnik ok. 8,5-12. Po około miesiącu stosowania wskaźnik spadł do poziomu 7! Polecam.

Žofie V.

6 lat temu mój poziom cholesterolu wzrósł do 7,11 i miałem zacząć przyjmować statyny. Ograniczyłem spożycie tłuszczu i wypiłem dwa opakowania herbaty KALAMEGHA, aby wspomóc pracę wątroby. Po około trzech miesiącach mój poziom cholesterolu wynosił 5,56, a teraz wynosi 5,6 i już się tym nie przejmuję. Powiatowa Pani Doktor. Była bardzo mile zaskoczona, chociaż nie skorzystałem z jej recept. Zimą piję sprawdzone herbaty TULSI i DALCHINI. Naprawdę coś jest w tej Ajurwedzie!!!

Karel, Praha

Miałem problem z niewydolnymi jelitami i wzdęciami, dżem PURISHAPRASH (na wypróżnianie) bardzo mi pomógł z tym problemem, czuję się dużo lepiej …

Hana, Partizánské
Poprzednie Dalej
  • Logowanie
  • Regulamin
  • Wsparcie sprzedaży
  • Ochrona danych osobowych
  • Hurtownicy
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | PL
VisionApps