Wasze opinie
Mam bardzo dobre doświadczenia z herbatą KALAMEGHA. Uwolniło mnie to od długotrwałej egzemy na dłoniach, którą można było regulować tylko kortykosteroidami. Musiałem się przyzwyczaić do smaku herbaty, ale zadziałała bardzo dobrze.
Miałem problem z niewydolnymi jelitami i wzdęciami, dżem PURISHAPRASH (na wypróżnianie) bardzo mi pomógł z tym problemem, czuję się dużo lepiej …
Jestem zachwycony ayurveda.
Cześć, herbata RANJAKA pomogła mojej śledzionie, problemy z trawieniem zniknęły po miesiącu picia Waszej herbaty, te zioła to naprawiły. Dzięki!
Miałam alergię na pyłki, ale dzięki herbacie KARAVI stopniowo się jej pozbyłam. W pierwszym roku herbata złagodziła objawy już po kilku dniach stosowania. W drugim roku moja alergia całkowicie ustąpiła gdy tylko po kilku objawach zaczęłam ponowni pić KARAVI. W tym roku, bez picia herbaty, nie odczuwam już żadnych nieprzyjemnych objawów alergii.
Witam radośnie. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że uwielbiam wszystkie Wasze owoce, są wspaniałe jako przekąski. Uwielbiam też eliksir MEDAPRASH zmniejsza apetyt, herbata KAPHA dodaje energii.
Dzień dobry, miesiąc temu kupiłam ajurwedyjską herbatę NIMBA, od tej pory używam regularnie. Moja skóra znacznie się poprawiła, dla mnie ta herbata jest zdecydowanie doskonała, pozbyłam się trądzikowego bólu.
Dzień dobry, zdecydowanie polecam spróbować smoothie z mieszanką gorące napoje! Są wspaniałym pomocnikiem w procesie detoksykacji. Jestem wdzięczny, że te produkty są dostępne i wierzę, że więcej osób odkryje ich potencjał!
Witam, miesiąc temu przywiozłem z wakacji VIDANGA - herbatę smukłości i jestem z tego bardzo zadowolony. Po kilku tygodniach schudłem 3 kilogramy.
Dzień dobry, mam bardzo dobre doświadczenia z efektami i jakością Waszych herbat, szczególnie z ASHWAGANDĄ.
100 g
100 g
100 g
100 g
200 g
100 g
100 ml