Przejdź do treści
Instagram
Polski Polski
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Magyar Magyar
  • Română Română
  • Deutsch Deutsch
  • Español Español
  • Português Português
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand
  • Schweiz Schweiz
  • Lietuva Lietuva

Formularz wyszukiwania

Koszyk 0
Everest Ayurveda
Menu główne
  • Wprowadzenie
  • Nasza Historia
  • Wprowadzenie do wiedzy ajurwedyjskiej
  • Blog
  • Gdzie kupicie
  • Sklep online
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jesteś tutaj

Strona Główna » Palenie

Palenie

Zalecane preparaty

PACHAKA

Odwyk & uzależnienie

32,00 zł
-+

Nasza oferta

  • Himalajskie ajurwedyjskie herbatki
  • Relaksacyjne i ziołowe herbatki
  • Ajurwedyjskie ziołowe eliksiry
  • Ajurwedyjskie napoje z superfoods
  • Ajurwedyjskie zdrowe odżywianie
  • Ajurwedyjskie domowe terapie
  • Ajurwedyjskie olejki do ciała
  • Ajurwedyjska ziołowa aromaterapia
  • Herbaciane akcesoria i dodatki
  • Pakiety prezentowe i kolekcje
  • Film dokumentalny Tam, gdzie mieszka Ajurweda

Wasze opinie

Wszystkie komentarze Dodaj komentarz

Herbatę SARPAGANDHA poleciła mi pielęgniarka w sklepie, dzięki niej moje ciśnienie wróciło do normy. Spróbowałam też herbaty GOTU KOLA dla mojego ojca na demencję i jest naprawdę skuteczna. Kiedy zaczął kaszleć, kupiłam mu herbatę PRANA i muszę powiedzieć, że po pierwszej szklance kaszel znacznie ustąpił, a następnej nocy mógł spać spokojniej, bo kaszel go nie obudził. Mój ojciec ma 80 lat i bałam się, że dostanie zapalenia płuc. Widząc jak wasze zioła są skuteczne, zaczęłam wierzyć, że ziołowe herbaty naprawdę pomagają. Aktualnie mamy więcej herbat. W tym na nasze włosy, żołądek, serce a niebawem kupimy herbatę na sen, naczynia krwionośne, mięśnie i jeszcze parę innych. Zdecydowanie wierzę w siłę natury. Dziękujemy za udostępnienie tych herbat w Polsce. Próbowałam też waszych owoców, które (jak na suszone) są niesamowicie soczyste i smaczne. Dziękuję raz jeszcze.

Dagmar, Pača

Wasze herbaty są rewelacyjne i działają świetnie. Członkini Wiedeńskiej Orkiestry Symfonicznej,

Členka vídeňského symfonického orchestru, Shamita Achenbach

Stosuję te herbaty od dłuższego czasu i jestem zachwycona ich działaniem. Piję je często i bardzo mi smakują.

Hana, Kostelec nad Orlicí

Używam herbaty NIMBA (czyści krew), która zasadniczo przeznaczona jest na problemy skórne, z którą miałam problemy przez długi czas i nic nie pomogło. Po dwóch lub trzech miesiącach picia tej herbaty mogę powiedzieć, że moja skóra wygląda znacznie, znacznie lepiej, jest zdrowsza.

Zuzka, Košice

Kupiłam eliksir PURISHAPRASH na spowolniony metabolizm i gorąco polecam wypróbowanie. Pomaga mi i na pewno spróbuję innych produktów ziołowych. Dziękuję.

Petra, Brno

Przy regularnym stosowaniu herbaty SARPAGANDHA udało mi się zredukować nadciśnienie średnio o około 20 mmHg i lekarz nie grozi mi już tabletkami. Siła natury zwycięża. Dziękuję.

Otto, Turnov

Od co najmniej 4 miesięcy mam dokuczliwy, suchy, drażniący kaszel, dopiero herbata TULSI przyniosła mi natychmiastową ulgę. Po pierwszej herbacie przestałem kaszleć w nocy i wreszcie mogłem spać! W ciągu dnia kaszlałem coraz mniej, aż kaszel stopniowo ustąpił całkowicie w ciągu 4-5 dni. Poza tym, ta herbata smakuje świetnie!

Bozsár Gabriella, Budapešť

Witam. Od lat kupuję PITTA TEA . Bardzo mi pomogła. I to już kilka razy. Kupuję też inne mieszanki dla mojej rodziny, polecam te herbaty wszystkim ludziom na różne problemy. Nie znoszę środków chemicznych, dlatego tak cenię wasze produkty. Dzięki za te herbaty.

Lída Veselá, Jičín

Jestem bardzo zadowolona z produktów Państwa firmy, dlatego w tym roku podarowałam je rodzinie i przyjaciołom pod bożonarodzeniowym drzewkiem.

Tereza

Piję KARAVI od dwóch tygodni, czuję się lepiej, naprawdę pomaga na pracę jelit.

Vláďa
Poprzednie Dalej
  • Logowanie
  • Regulamin
  • Wsparcie sprzedaży
  • Ochrona danych osobowych
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2025 | PL
VisionApps