Wasze opinie
Macie produkty doskonałej jakości, które wpływają na równowagę fizyczną i psychiczną. Spróbowałam herbaty PITTA i eliksiru RAKTAPRASH, czuję się spokojniejsza i mniej skłonna do czepialstwa. Wdzięczność!
Regularnie kupuję herbaty z waszej oferty - KUDZU, BRAHMI i jestem z nich bardzo zadowolony. Pozdrawiam.
Cześć, herbata MARICHA bardzo mi pomogła w normalizacji ciśnienia krwi i ogólnie czuję się dużo lepiej.
To dobre herbaty.
Piję herbatę APANA - po latach nieregularnej miesiączki mój cykl jest idealnie równy.
Bardzo dziękuję za herbatę NAGARA. Pozbyłam się swoich problemów, pozytywne efekty zaobserwowałam już po pięciu dniach. Nie tylko pozbyłam się zapalenia, ale także uczucia zimnych rąk i nóg. Moja skóra jest też czystsza.
Witam. Od lat miałam alergię na pyłki, od 7 lub 8 roku życia jestem leczona immunologicznie, ale leczenie nie działa zbyt dobrze. Zaczęłam pić herbatę DALCHINI i po dwóch dniach zniknęły najbardziej uciążliwe objawy. Nie wiem czy to cud, ale myślę, że nie inaczej :)
Miałam uderzenia gorąca z powodu rozpoczynającej się menopauzy. Spróbowałam wasze zioła i pomogło. Kosztowałam też inne herbaty i eliksiry na przeziębienie, ulgę mięśni, herbatę TRIPHALA oraz herbaty i eliksiry na stawy. Jestem podekscytowana ich działaniem. Poznałam też wasze pyszne drinki, i o dziwo! smakują mi chociaż jest w nich KURKUMA lub MORINGA, których wcale nie lubię. Dziękuję wam.
Muszę pochwalić Wasze herbaty RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA i AHSOKA oraz z eliksirów ARTHAVAPRASH. Działają świetnie, jestem podekscytowany!
Bardzo cenię TERMOS! Musiałem go wypróbować. Jest absolutnie super, używam go codziennie!