Wasze opinie
Cześć, herbata RANJAKA pomogła mojej śledzionie, problemy z trawieniem zniknęły po miesiącu picia Waszej herbaty, te zioła to naprawiły. Dzięki!
Mamy doskonałe doświadczenie z waszymi herbatami !!! Ja osobiście z TRIPHALA i SHUNTI, pomogły mi z refluksem i ogólnie zharmonizowały mój metabolizm oraz trawienie.
Jestem bardzo zadowolony z herbaty JATAMANSI. Wreszcie mogłem przestać brać leki uspokajające układ nerwowy, czuję się szczęśliwszy, bardziej zrelaksowany. Kupię następne opakowanie, polecam wszystkim.
Doskonały dokument. Bez przemocy, zgrabnie zmontowany i bez zbędnych ozdób.
Po szczepieniu na żółtaczkę zaczęły się moje problemy - egzema atopowa, alergolog i lekarze nie pomogli, nic nie znaleźli i zaprzeczają powiązaniu ze szczepieniem, po trzech latach pomogła herbata VARUNA na nerki. Dziękuję.
Cześć, herbata MARICHA bardzo mi pomogła w normalizacji ciśnienia krwi i ogólnie czuję się dużo lepiej.
Przetestowałam herbatę (APANA) na silny ból menstruacyjny i bardzo mi pomogła. Nie muszę brać żadnych leków, tylko dwa do trzech razy dziennie wypijam tę herbatę i czuję się znacznie lepiej. Bardzo polecam.
Jestem bardzo zadowolona z produktów Państwa firmy, dlatego w tym roku podarowałam je rodzinie i przyjaciołom pod bożonarodzeniowym drzewkiem.
Witajcie, VIDANGA nie tylko pomogła mi schudnąć, ale również oczyściła i pomogła mojemu ciału wyglądać zdrowo i ładnie. Próbowałam także ASHWAGANDHA, KANTAKARI, SHATAWARI i mogę powiedzieć, że to działa.
To dobre herbaty.