Wasze opinie
Jestem bardzo zadowolona z herbaty JATAMANSI. Nareszcie udało mi się odstawić środki uspokajające, czuję się szczęśliwsza, bardziej zrelaksowana. Kupię kolejne opakowanie, polecam wszystkim.
Herbata na zawroty głowy - po 2 miesiącach objawy całkowicie zniknęły. Nie wiem jakim cudem to pomogło. Polecam
Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem z herbatą DHATAKI na ciężkie miesiączki. Ta herbata bardzo mi pomogła przy niesamowicie silnym bólu i skurczach, które miałam podczas każdej miesiączki i przez które często musiałam leżeć w domu. Nic mi nie pomagało, próbowałam wielu lekarstw i ziół ale mój organizm na wszystko reagował odmową i było jeszcze gorzej. Dopiero wasze herbaty mi pomogły. Zioła piję na kilka dni przed a także pierwszego dnia obfitych miesiączek, mój ból jest niewielki i mogę normalnie funkcjonować. Polecam wszystkim kobietom, które mają takie problemy.
Dzień dobry, bardzo podobają mi się wasze himalajskie ajurwedyjskie herbaty, ponieważ są naprawdę skuteczne. W szczególności dużo używam TULSI, ale równie dobre doświadczenia mam z ALOCHAKĄ, która wzmacnia mi wzrok. Teraz kupiłam KANTAKARI. Dziękuję.
Dzień dobry, lubię pić wasze herbatki, pomagają we wszystkim. Skóra, zmęczenie, dodawanie energii. Itd.. Dziękuję.
Cześć, miałem duży problem ze snem, zacząłem pić herbatę ASHWAGANDHA i śpię całą noc jak dziecko. Dzięki
Szanowni Państwo, kilka tygodni temu podróżując po Waszym pięknym kraju kupiłam trochę wyżej wymienionej herbaty i wygląda na to, że ma ona bardzo korzystny wpływ na poziom glukozy we krwi. Dziękuję Wam.
Szanowni Państwo, mój ojciec stosuje terapię Waszą herbatą cukrzycową, a wyniki są bardzo, bardzo dobre (3,8). Dziękuję.
Dzień dobry, piję ALOCHAKĘ, codziennie pracuję przy komputerach (zarazem przeszedłem operację). Herbatę odkryłem przypadkiem w sklepie przy głównej ulicy w Warszawie i od tamtej pory regularnie kupuję i używam ją ku swojemu zadowoleniu.
Zaczęłam odczuwać ból w stawie biodrowym prawej nogi podczas chodzenia, odczuwałam też ból podczas leżenia. Miałam trudności ze znalezieniem wygodnej pozycji podczas spania i nagminnie cierpiałam na niedobór snu. Lekarze mi nie pomogli, powiedzieli, że powinnam brać środki przeciwbólowe i, co najważniejsze, ćwiczyć. Ale ćwicz z takim bólem. Postanowiłam zwrócić się o pomoc do Ajurwedy i zaczęłam przyjmować herbatę SLESAKA oraz eliksir ASTHIPRASH. Stosuję je regularnie rano i wieczorem od połowy lipca, a ból stopniowo ustąpił. Cieszę się, że pozbyłam się bólu i mogę zacząć ćwiczyć, aby wzmocnić moje stawy. Dziękuję.