Przejdź do treści
Instagram
Polski Polski
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Magyar Magyar
  • Română Română
  • Deutsch Deutsch
  • Español Español
  • Português Português
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand
  • Schweiz Schweiz
  • Lietuva Lietuva

Formularz wyszukiwania

Koszyk 0
Everest Ayurveda
Menu główne
  • Wprowadzenie
  • Nasza Historia
  • Wprowadzenie do wiedzy ajurwedyjskiej
  • Blog
  • Gdzie kupicie
  • Sklep online
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jesteś tutaj

Strona Główna » Hiperaktywność (nadpobudliwość)

Hiperaktywność (nadpobudliwość)

Zalecane preparaty

BIHARI

Spokojny sen

32,00 zł
-+

Nasza oferta

  • Himalajskie ajurwedyjskie herbatki
  • Relaksacyjne i ziołowe herbatki
  • Ajurwedyjskie ziołowe eliksiry
  • Ajurwedyjskie napoje z superfoods
  • Ajurwedyjskie zdrowe odżywianie
  • Ajurwedyjskie domowe terapie
  • Ajurwedyjskie olejki do ciała
  • Ajurwedyjska ziołowa aromaterapia
  • Herbaciane akcesoria i dodatki
  • Pakiety prezentowe i kolekcje
  • Film dokumentalny Tam, gdzie mieszka Ajurweda

Wasze opinie

Wszystkie komentarze Dodaj komentarz

Macie produkty doskonałej jakości, które wpływają na równowagę fizyczną i psychiczną. Spróbowałam herbaty PITTA i eliksiru RAKTAPRASH, czuję się spokojniejsza i mniej skłonna do czepialstwa. Wdzięczność!

Simone

Po wypróbowaniu CHYAWANPRASH muszę powiedzieć, że jest absolutnie wyjątkowy. Jest smacznie łagodny, krótko po użyciu odczuwa się silny wpływ ziół, tak na ciało jak i na psychikę. Dostarcza energię a także działa regenerująco. Jest naprawdę świetny. Dziękuję.

Lukáš Kumprecht, Praha

Dzień dobry. Mam bardzo dobre doświadczenia z herbatą JATAMANSI. Z powodu trudnych życiowych problemów zacząłem odczuwać bezsenność i niepokój, który później przerodził się w depresję. Na początku próbowałem herbaty ASHWAGANDHA na bezsenność, ale niestety byłem już na etapie, na którym drżały mi ręce, byłem spięty przez 24 godziny i miałem zmienny nastrój, więc ASHWAGANDHA tylko trochę pomogła. Poczułem prawdziwą ulgę dopiero po wypróbowaniu JATAMANSI. Ale szczególnie pomaga mi picie na przemian herbaty JATAMANSI i ASHWAGANDHA lub ASHWAGANDHA i RAJANI. Pozdrawiam.

Alex, Praha

Bardzo podobają mi się Wasze produkty, szczególnie jestem zadowolona z PURISHAPRASH I TRIPHALA. Od trzech tygodni stosuję również CHYAWANPRASH, czuję się pełna energii i motywacji; a przy tym jestem zdetoksykowana. Przepełnia mnie wdzięczność, za to że przywieźliście te produkty do Polski!

Rita Albuquerque, Porto

Mam alergię na pyłki. Leczyłam się przez 7 lat lekami przeciwalergicznymi, lecz nic nie pomagało. Zacząłam pić DALCHINI i po dwóch dniach wszystkie objawy ustąpiły. Nie wiem, czy to jest cud, ale myślę, że tak :)

Marija

Bardzo polecam herbatę na lepszy sen: ASHWAGANDHA. Byłem skrajnie zdesperowany, nie mogłem spać. ASHWAGANDHA natychmiast zadziałała i bardzo mi pomogła. Okazała się bardziej skuteczna niż środki uspokajające, ale przede wszystkim jest to naturalny produkt ziołowy.

Michal O.

Znalazłem herbatę TULSI łagodzącą ból gardła.

John Walker, Burnley

Niedawno kupiliśmy od Was herbaty i eliksiry... i codziennym radosnym rytuałem jest wspólne zaparzanie i picie... dziękujemy :) Wasza firma robi na nas bardzo miłe i godne zaufania wrażenie. Z pozdrowieniami,

Tereza

Dzień dobry, piję ALOCHAKĘ, codziennie pracuję przy komputerach (zarazem przeszedłem operację). Herbatę odkryłem przypadkiem w sklepie przy głównej ulicy w Warszawie i od tamtej pory regularnie kupuję i używam ją ku swojemu zadowoleniu.

Emil D.

Piję KARAVI od dwóch tygodni, czuję się lepiej, naprawdę pomaga na pracę jelit.

Vláďa
Poprzednie Dalej
  • Logowanie
  • Regulamin
  • Wsparcie sprzedaży
  • Ochrona danych osobowych
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2025 | PL
VisionApps