Wasze opinie
Dzień dobry, z mojego krótkiego doświadczenia miło mi powiedzieć, że uwielbiam wszystkie Wasze owoce, są wspaniałe jako przekąska. Eliksir MEDAPRASH hamuje apetyt, a herbata KAPHA dodaje energii.
Wasze kadzidełka zapachowe są świetne. Są delikatne, nie powodują tak nieznośnego dymu i zapachu jak powszechnie dostępne patyczki, które sprawiają, że czujesz się, jakbyś się dusił. Tutaj czuć, że są naprawdę naturalne. I widzę, że macie inne nowe odmiany.
Zauważyłam, że od czasu gdy zaczęłam picia AMALAKI i jeść suszone owoce, moje włosy przestały wypadać. A nawet rosną nowe, czego nie doświadczyłam od 15 lat. Dziękuję Waszemu całemu zespołowi za te cuda natury i ludzką pomoc.
Piję Wasze herbaty, żeby zachować zdrowie, lekarze leczą mnie od 3 lat bez powodzenia. Sięgnąłem po Wasze ziołowe mieszanki i nie wierzyłem, że cud się urzeczywistnił... problemy zdrowotne znikały jeden po drugim. Dziękuję naturze i ludziom, którzy się tym zajmują, dziękuję za przygotowywanie leczniczych herbat.
Bardzo cenię TERMOS! Musiałem go wypróbować. Jest absolutnie super, używam go codziennie!
Dzień dobry, regularnie kupuję VARUNĘ, która pomaga mi przy infekcji dróg moczowych. Stosuję ją również profilaktycznie przy oczyszczaniu.
Szanowni Państwo, kilka tygodni temu podróżując po Waszym pięknym kraju kupiłam trochę wyżej wymienionej herbaty i wygląda na to, że ma ona bardzo korzystny wpływ na poziom glukozy we krwi. Dziękuję Wam.
Doskonałe!!! Uwielbiam Wasze herbaty, naprawdę działają, efekty przeszły moje oczekiwania. Polecam wszystkim, doskonała jakość i sprawdzone rezultaty.
Dzień dobry. Używam herbaty ARJUNA od dwóch miesięcy jako wspomagacza pracy serca. Miałem problem z arytmią, a herbata mi pomaga. Nie odczuwam już skakania serca ani nieregularnego rytmu, czuję się dobrze.
Herbata VARUNA jest świetna. Pomaga mi w problemach z moczem. Antybiotyki nie są mi już potrzebne. Dziękuję.