Wasze opinie
Dzień dobry, przez miesiąc regularnie piłam herbatę ABHAYA, aby obniżyć poziom cholesterolu. Dobre efekty przyszły bardzo szybko. Wyniki po tygodniu - cholesterol 9,4 a po miesięcznym stosowaniu herbaty (3 razy dziennie), cholesterol 5.2. I podkreślę - tu nie ma pomyłki. Dziękuję bardzo.
Dla mnie Wasze herbaty są naprawdę doskonałymi towarzyszami mojej pielgrzymki przez życie, naprawdę :) Jestem dumny, że jest to społeczność Czesko-Słowacko-Nepalska. Bardzo dziękuję z całego serca.
Niektóre z waszych produktów miałem już okazję spożywać i są one rzeczywiście wspaniałe. Niektóre dolegliwości całkowicie ustąpiły. Smak herbaty MEDYTACYJNEJ jest przepyszny. Przepełnia go Miłość. Dziękuję za dostarczanie nam inspirujących smaków i wiadomości z Himalajów. Niech oświecenie szybko przyjdzie i napełni ludzkie głowy.
Dzielę się z Wami pięknym dniem :) Te herbaty są naprawdę niesamowite i co najważniejsze - pomagają !!!! Po tygodniu regularnego picia zauważyłem rezultaty. To była moja ostatnia deska ratunku…
Chciałbym podziękować za herbatę NAGARA, dzięki której pozbyłem się moich problemów. Po pięciu dniach widziałem pozytywne efekty. Nie tylko pozbyłem się stanu zapalnego, ale także uczucia zimnych dłoni i stóp. Mam też dużo czystszą skórę.
Mój teść ma cukrzycę, przyjmuje insulinę. Otrzymał od nas herbatę MAHAPHALA. I chociaż nie jest zbytnio skłonny do alternatywnej medycyny, to jest zainteresowany tą mieszanką ziołową, ponieważ lekarz powiedział mu, że jego stan się poprawił... :-)
Cześć. Zacząłem pić wasze herbaty miesiąc temu i czuję zmianę. Nie jestem tak zdenerwowany jak wcześniej i mniej się pocę. Wypijam wasze herbaty każdego dnia, dwa rodzaje herbaty dziennie, 4-5 filiżanek.
Wasze kadzidełka zapachowe są świetne. Są delikatne, nie powodują tak nieznośnego dymu i zapachu jak powszechnie dostępne patyczki, które sprawiają, że czujesz się, jakbyś się dusił. Tutaj czuć, że są naprawdę naturalne. I widzę, że macie inne nowe odmiany.
Witam, jakiś czas temu mój lekarz zdiagnozował u mnie nadciśnienie. Dowiedziałem się o waszych herbatach i spróbowałem SARPAGANDHY. Po 14 dniach ciśnienie zaczęło się normalizować, po wypiciu opakowania herbaty pozostaje w normie. Dziękuję za możliwość skorzystania z ziół, które bardzo mi pomogły.
Witam radośnie. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że uwielbiam wszystkie Wasze owoce, są wspaniałe jako przekąski. Uwielbiam też eliksir MEDAPRASH zmniejsza apetyt, herbata KAPHA dodaje energii.
100 g
200 g