Wasze opinie
Kupiłem herbatę wspomagającą spanie, naprawdę działa, właśnie ją skończyłem, jest dobrze.... chrrrrrrrrrr :D
Herbata TRIPHALA na detoksykację przewodu pokarmowego i herbata KALAMEGHA na wątrobę i woreczek żółciowy pomogły mi w trawieniu, wypróżnianiu i ogólnie czuję się lżejsza.
Z własnego doświadczenia mogę polecić herbatę KANTAKARI na zęby i dziąsła. Przeszłam operację wszczepienia implantu i zmagałam się z uporczywym bólem i ropniem okostnej. Brałam antybiotyki i później zaczęłam pić Waszą herbatę. Już po pierwszej filiżance poczułam ulgę. Uwzględniając konieczność przestrzegania regularnej, codziennej dawki, stosowałam ją przez tydzień, czuję się dobrze i nie muszę przyjmować leków przeciwbólowych. Dziękuję bardzo za możliwość nabycia i udostępnienie tych produktów.
Dzień dobry, mam bardzo dobre doświadczenia z efektami i jakością Waszych herbat, szczególnie z ASHWAGANDĄ.
Dzień dobry, mam 25 lat i jako, że jestem regularnym dawcą krwi, ciągle do mnie dzwonili z krwiodawstwa, że mam słabą krew. Odkąd używam RAKTAPRASH nie słyszę żadnych pretensji. Dziękuję bardzo za ten pyszny dżemik.
Mój teść ma cukrzycę, przyjmuje insulinę. Otrzymał od nas herbatę MAHAPHALA. I chociaż nie jest zbytnio skłonny do alternatywnej medycyny, to jest zainteresowany tą mieszanką ziołową, ponieważ lekarz powiedział mu, że jego stan się poprawił... :-)
Witam radośnie. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że uwielbiam wszystkie Wasze owoce, są wspaniałe jako przekąski. Uwielbiam też eliksir MEDAPRASH zmniejsza apetyt, herbata KAPHA dodaje energii.
Zaczęłam odczuwać ból w stawie biodrowym prawej nogi podczas chodzenia, odczuwałam też ból podczas leżenia. Miałam trudności ze znalezieniem wygodnej pozycji podczas spania i nagminnie cierpiałam na niedobór snu. Lekarze mi nie pomogli, powiedzieli, że powinnam brać środki przeciwbólowe i, co najważniejsze, ćwiczyć. Ale ćwicz z takim bólem. Postanowiłam zwrócić się o pomoc do Ajurwedy i zaczęłam przyjmować herbatę SLESAKA oraz eliksir ASTHIPRASH. Stosuję je regularnie rano i wieczorem od połowy lipca, a ból stopniowo ustąpił. Cieszę się, że pozbyłam się bólu i mogę zacząć ćwiczyć, aby wzmocnić moje stawy. Dziękuję.
Dzień dobry, kupiłam herbatę NIMBA, pierwotnie na trądzik, po około dwóch miesiącach picia tej mieszanki „chrosty” całkowicie zniknęły z mojej twarzy, oprócz tego zmniejszył się ból menstruacyjny. Jestem bardzo zadowolona z tej herbaty. Dziękuję.
Od lat cierpiałem na ciężką alergię (kurz, roztocza, pyłki), która pogarszała się z każdym rokiem. Każdego lata musiałem znosić męczące kichanie, zaczerwienienie oczu i swędzenie nosa oraz uszu. Po kilku dniach używania herbat DALCHINI i KARAVI poczułem ogromną ulgę, z minimalnymi tylko objawami. A wszystko bez chemii! Jestem bardzo wdzięczny za wasze herbaty i będę ich nadal używać, już profilaktycznie.