Wasze opinie
Piję herbatę APANA - po latach nieregularnej miesiączki mój cykl jest idealnie równy.
Herbata KANTAKARI pomogła mi po usunięciu zęba. To była ósemka, więc dziąsło miało dużą dziurę i stale krwawiło. Wypróbowałam ajurwedyjską herbatę KANTAKARI, przeznaczoną dla zębów i dziąseł. To było niesamowite. Moje dziąsło przestało krwawić już po pierwszej filiżance herbaty. A po regularnym piciu 1 filiżanki herbaty wieczorem, moje dziąsła wygoiły się w ciągu kilku kolejnych dni.
Jestem bardzo zadowolona z produktów Państwa firmy, dlatego w tym roku podarowałam je rodzinie i przyjaciołom pod bożonarodzeniowym drzewkiem.
Znalazłem herbatę TULSI łagodzącą ból gardła.
Muszę pochwalić Wasze herbaty RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA i AHSOKA oraz z eliksirów ARTHAVAPRASH. Działają świetnie, jestem podekscytowany!
Witam, regularnie kupuję VARUNĘ, która pomaga mi w stanach zapalnych dróg moczowych. Używam jej również jako profilaktyka do oczyszczania.
Witam, chciałabym potwierdzić, że jestem bardzo zadowolona z waszych produktów, które bardzo mi pomagają.
Dwa razy dziennie piję herbatę ASHWAGANDHA. To niesamowite jak dobrze śpię, bez tabletek nasennych, tylko zioła - przy czym podkreślam, że nie lubię herbat ziołowych, ale ta nie jest zła, lubię jej zapach i smak. Piję gdy jest letnia. Polecam spróbować.
Dzień dobry, mam 25 lat i jako, że jestem regularnym dawcą krwi, ciągle do mnie dzwonili z krwiodawstwa, że mam słabą krew. Odkąd używam RAKTAPRASH nie słyszę żadnych pretensji. Dziękuję bardzo za ten pyszny dżemik.
Używam herbaty NIMBA (czyści krew), która zasadniczo przeznaczona jest na problemy skórne, z którą miałam problemy przez długi czas i nic nie pomogło. Po dwóch lub trzech miesiącach picia tej herbaty mogę powiedzieć, że moja skóra wygląda znacznie, znacznie lepiej, jest zdrowsza.