Wasze opinie
Witam, miesiąc temu przywiozłem z wakacji VIDANGA - herbatę smukłości i jestem z tego bardzo zadowolony. Po kilku tygodniach schudłem 3 kilogramy.
Dziękuję bardzo... Wasze produkty są najlepsze. CHYAWANPRASH zażywam od zeszłej jesieni i przez cały ten czas, ani raz nie miałem przeziębienia, choroby itp. To naprawdę cudowny eliksir... bardzo dziękuję!
Herbata KANTAKARI pomogła mi po usunięciu zęba. To była ósemka, więc dziąsło miało dużą dziurę i stale krwawiło. Wypróbowałam ajurwedyjską herbatę KANTAKARI, przeznaczoną dla zębów i dziąseł. To było niesamowite. Moje dziąsło przestało krwawić już po pierwszej filiżance herbaty. A po regularnym piciu 1 filiżanki herbaty wieczorem, moje dziąsła wygoiły się w ciągu kilku kolejnych dni.
Dzień dobry. Używam herbaty ARJUNA od dwóch miesięcy jako wspomagacza pracy serca. Miałem problem z arytmią, a herbata mi pomaga. Nie odczuwam już skakania serca ani nieregularnego rytmu, czuję się dobrze.
Dzień dobry. Mam bardzo dobre doświadczenia z herbatą JATAMANSI. Z powodu trudnych życiowych problemów zacząłem odczuwać bezsenność i niepokój, który później przerodził się w depresję. Na początku próbowałem herbaty ASHWAGANDHA na bezsenność, ale niestety byłem już na etapie, na którym drżały mi ręce, byłem spięty przez 24 godziny i miałem zmienny nastrój, więc ASHWAGANDHA tylko trochę pomogła. Poczułem prawdziwą ulgę dopiero po wypróbowaniu JATAMANSI. Ale szczególnie pomaga mi picie na przemian herbaty JATAMANSI i ASHWAGANDHA lub ASHWAGANDHA i RAJANI. Pozdrawiam.
Dzień dobry, mamy pozytywne doświadczenie z herbatami himalajskimi. „UDANA“ jest bardzo pomocna przy zmęczeniu. Z powodzeniem zastosowaliśmy SHATAWARI na torbiel (8 cm), zniknął w półtora tygodnia. Na kontroli lekarz nie wierzył w wynik badania ultradźwiękami!
Herbatki są pyszne i skuteczne, mój mąż i ja pijemy je codziennie... Wybieramy w zależności od stanu zdrowia lub nastroju... (TULSI, PRANA, SLESAKA, VARUNA, PITTA...). Nie kupujemy już innych herbat. Dziękuję.
Witam, zdecydowałam się na Państwa produkty ze względu na moją nietolerancję pokarmową na gluten i laktozę, którą chciałam "wyleczyć" w naturalny sposób. Po długotrwałym, regularnym stosowaniu eliksirów oczyszczających ANNAPRASH i PURIHAPRASH w połączeniu z herbatą udało mi się w dużej mierze przywrócić pełną funkcję przewodu pokarmowego i nie muszę już uwzględniać nietolerancji w mojej diecie. Zdecydowanie polecam spróbować koktajli z mieszanką do gorących napojów! Są niesamowitym pomocnikiem w procedurach detoksykacji. Jestem wdzięczna, że te produkty są dostępne i wierzę, że niektórzy odkryją ich potencjał!
Bardzo polubiłam Wasze produkty, pomagają mi w różnych problemach zdrowotnych. Jeżeli stosuje się zalecaną metodę przygotowania, dawkowania i ich prawidłowy dobór, to przekonałam się, że efekt nastąpi. Stosuję je w ramach różnych zabiegów zdrowotnych. Jestem pasjonatką medycyny alternatywnej i skarbów, które daje nam Matka Natura, czyli tego, jak najlepiej i najdelikatniej pomóc sobie w różnych problemach zdrowotnych, stosując wysokiej jakości i delikatnie przetworzone produkty naturalne. Wasze z pewnością spełniają ten wymóg.
Muszę pochwalić Wasze herbaty RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA i AHSOKA oraz z eliksirów ARTHAVAPRASH. Działają świetnie, jestem podekscytowany!