Wasze opinie
Lubię gorący napój MORINGA z ZIELONYM JĘCZMIENIEM. Pomógł mi, leczy moją alergię. Dobrze mi się oddycha. Dziękuję Wam bardzo.
Przy regularnym stosowaniu herbaty SARPAGANDHA udało mi się zredukować nadciśnienie średnio o około 20 mmHg i lekarz nie grozi mi już tabletkami. Siła natury zwycięża. Dziękuję.
Regularnie zamawiam u Was japońskie kadzidełka, które mają bardzo przyjemny i delikatny zapach. Cała nasza rodzina i przyjaciele już je polubili. Dziękuję za bardzo szybką dostawę nawet w gorączkowym okresie przedświątecznym.
Cześć, spróbowałem Waszej himalajskiej herbaty wątrobowej KALAMEGHA w Szwajcarii na kursie od tego czasu uwielbiam ją.
Witam, jakiś czas temu mój lekarz zdiagnozował u mnie nadciśnienie. Dowiedziałem się o waszych herbatach i spróbowałem SARPAGANDHY. Po 14 dniach ciśnienie zaczęło się normalizować, po wypiciu opakowania herbaty pozostaje w normie. Dziękuję za możliwość skorzystania z ziół, które bardzo mi pomogły.
Cześć! Lekarze znaleźli zwyrodnienie w moim kręgosłupie, towarzyszył temu straszny ból. Po tygodniu przyjmowania herbaty GOKSHURA zacząłem odczuwać ulgę, nie wierzyłem - zadziałało. Przestałem brać leki.
Kupiłam herbatę PRANA, zależało mi na zwiększeniu energii życiowej. Efekt jest niesamowity. Córka, która zobaczyła mój dobry humor, zaczęła pić tę mieszankę. Mój mąż też zaczął od PRANY.
Herbaty wysokiej jakości.
Herbata na zawroty głowy - po 2 miesiącach objawy całkowicie zniknęły. Nie wiem jakim cudem to pomogło. Polecam
Bardzo dziękuję za herbatę NAGARA. Pozbyłam się swoich problemów, pozytywne efekty zaobserwowałam już po pięciu dniach. Nie tylko pozbyłam się zapalenia, ale także uczucia zimnych rąk i nóg. Moja skóra jest też czystsza.