Przejdź do treści
Instagram
Polski Polski
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Formularz wyszukiwania

Koszyk 0
Everest Ayurveda
Menu główne
  • Wprowadzenie
  • Nasza Historia
  • Wprowadzenie do wiedzy ajurwedyjskiej
  • Blog
  • Gdzie kupicie
  • Sklep online
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jesteś tutaj

Strona Główna » Sklep Online » Zielona Spiżarnia

Zielona Spiżarnia

ul.M.Skłodowskiej Curie 1b
44-200 Rybnik
Polska

Nasza oferta

  • Himalajskie ajurwedyjskie herbatki
  • Relaksacyjne i ziołowe herbatki
  • Ajurwedyjskie ziołowe eliksiry
  • Ajurwedyjskie napoje z superfoods
  • Ajurwedyjskie zdrowe odżywianie
  • Ajurwedyjskie domowe terapie
  • Ajurwedyjskie olejki do ciała
  • Ajurwedyjska ziołowa aromaterapia
  • Herbaciane akcesoria i dodatki
  • Pakiety prezentowe i kolekcje
  • Film dokumentalny Tam, gdzie mieszka Ajurweda

Wasze opinie

Wszystkie komentarze Dodaj komentarz

Witam. Od lat kupuję PITTA TEA . Bardzo mi pomogła. I to już kilka razy. Kupuję też inne mieszanki dla mojej rodziny, polecam te herbaty wszystkim ludziom na różne problemy. Nie znoszę środków chemicznych, dlatego tak cenię wasze produkty. Dzięki za te herbaty.

Lída Veselá, Jičín

Herbatki są pyszne i skuteczne, mój mąż i ja pijemy je codziennie... Wybieramy w zależności od stanu zdrowia lub nastroju... (TULSI, PRANA, SLESAKA, VARUNA, PITTA...). Nie kupujemy już innych herbat. Dziękuję.

Jana, Valašsko

Witam, od dawna kupuję Wasze herbaty i mam do czynienia z bardzo sympatycznym i zdolnym przedstawicielem handlowym. W przeciwieństwie do innych firm udziela mi wielu informacji.

Hanslová Zdena, Nové Město na Moravě

Jestem bardzo zadowolona z produktów Państwa firmy, dlatego w tym roku podarowałam je rodzinie i przyjaciołom pod bożonarodzeniowym drzewkiem.

Tereza

Dzień dobry, ja również chcę się podzielić swoim doświadczeniem z herbatą Shatawari. Przez ponad miesiąc przyjmowałam leki w związku z pęknięciem torbieli jajnika, a kiedy zbadałam się, torbiel nadal tam był. Potem piłam tę herbatkę tylko przez nieco ponad tydzień i udałam się na badanie przedoperacyjne, podczas którego powiedziano mi, że torbiel pękł. Dziękuję bardzo ❤️

Monika, Senica

Cześć, spróbowałem Waszej himalajskiej herbaty wątrobowej KALAMEGHA w Szwajcarii na kursie od tego czasu uwielbiam ją.

Maryam Lankarany

Kłaniam się, jestem jedną z osób, które próbowały herbaty VIDANGA. Jestem bardzo zadowolona z tych ziół, pomogły mi zmniejszyć nadwagę, czuję się naprawdę lepiej :o) Polecam - jest to naprawdę skuteczne.

H. Verešová

Dzień dobry, od razu zakochałam się w Waszych mieszankach ziołowych. Kupiłam 2 kuracje zdrowotne na próbę i efekt był natychmiastowy. W następstwie sesji z ajurwedyjskim lekarzem spróbowałam również Waszych doszowych herbat, zauważyłam że zaledwie 2 filiżanki pysznej herbaty PITTA dziennie mają niesamowicie dobroczynne działanie. Czuję się dużo bardziej zrównoważona, a moje włosy przestały wypadać. Planuję spróbować kilka kuracji w ciągu roku, już nie mogę się doczekać rezultatu. Wielkie dzięki

Anna R., Mnichovo Hradiště

Witam, często cierpiałam na migreny. Herbata PRANA pomogła mi w tych problemach. Chciałabym tak dobrze radzić sobie ze wszystkimi dolegliwościami (żylaki, menopauza). Jestem bardzo zadowolona z herbat ziołowych

Věra, Kunčice pod Ondřejníkem

Cztery lata temu zaczęłam odczuwać ból w małych stawach, szczególnie w stawach rąk. Poszłam do ortopedii, gdzie lekarz powiedział mi, że to choroba zwyrodnieniowa stawów i że nic nie da się z tym zrobić. Poszłam do reumatologa, gdzie powiedzieli mi, że to nie reumatyzm. Zgłosiłam się do internisty z powodu podwyższonego poziomu żelaza, ale on również powiedział mi, że to nie to. Potem przez miesiąc stosowałam dietę dr. Barnarda, dowiedziałam się, które pokarmy pogarszają mój stan, ale nadal nie było poprawy. Kiedy z rozpaczy zapisałem się na specjalistyczne badanie, bo nie mogłam już nawet podać ręki bez odczuwania bólu. Otrzymałam od bliskiego przyjaciela polecenie, abym spróbowała ajurwedyjskiej terapii stawów. Nie jestem ezoteryczką, ale tonący chwyta się brzytwy. Po około trzech tygodniach sceptycznego stosowania byłam zaskoczona, gdy odkryłam, że chociaż nie nastąpiło cudowne wyzdrowienie, najgorszy ból zniknął. Tak, muszę rozgrzewać swoje sztywne stawy w nocy. Nie są już jak nowe, ale ból w poszczególnych stawach ustał, mogę ściskać dłonie innych osób, a nawet samodzielnie otwierać pokrywki. Na razie nie potrzebuję operacji, chcę tylko, żeby ASTHIPRASH nadal działał. Dziękuję bardzo!

Dagmar Kyjovská
Poprzednie Dalej
  • Logowanie
  • Regulamin
  • Wsparcie sprzedaży
  • Ochrona danych osobowych
  • Hurtownicy
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | PL
VisionApps