Przejdź do treści
Instagram
Polski Polski
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Formularz wyszukiwania

Koszyk 0
Everest Ayurveda
Menu główne
  • Wprowadzenie
  • Nasza Historia
  • Wprowadzenie do wiedzy ajurwedyjskiej
  • Blog
  • Gdzie kupicie
  • Sklep online
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jesteś tutaj

Strona Główna » Sklep Online » Złoty Środek -Studio Jogi ,Masażu i Ajurwedy

Złoty Środek -Studio Jogi ,Masażu i Ajurwedy

ul.Panewnicka 132/1
40-760 Katowice
Polska

Nasza oferta

  • Himalajskie ajurwedyjskie herbatki
  • Relaksacyjne i ziołowe herbatki
  • Ajurwedyjskie ziołowe eliksiry
  • Ajurwedyjskie napoje z superfoods
  • Ajurwedyjskie zdrowe odżywianie
  • Ajurwedyjskie domowe terapie
  • Ajurwedyjskie olejki do ciała
  • Ajurwedyjska ziołowa aromaterapia
  • Herbaciane akcesoria i dodatki
  • Pakiety prezentowe i kolekcje
  • Film dokumentalny Tam, gdzie mieszka Ajurweda

Wasze opinie

Wszystkie komentarze Dodaj komentarz

Zanim wypróbowałem produkty EVEREST AYURVEDA, nie było ziół, które by mi pomogły. Wasze herbaty są podstawowym elementem mojej domowej apteczki, jestem nimi zafascynowany. Po pracy odpoczywam sącząc herbatę UDANA.

Jan Mazanec, zdravotní masáže Praha 6

Cześć, użyłam herbaty VARUNA na problemy z nerkami, pomogło mi to zarówno w przypadku egzemy nerkowej jak i atopowej.

D. Dostálová

To dobre herbaty.

Jindřiška Průšová, Třebívlice

Dzień dobry, miesiąc temu kupiłam ajurwedyjską herbatę NIMBA, od tej pory używam regularnie. Moja skóra znacznie się poprawiła, dla mnie ta herbata jest zdecydowanie doskonała, pozbyłam się trądzikowego bólu.

Nina

Używam ajurwedyjskich herbat od dłuższego czasu i mogę je tylko polecić. Osobiście pomogły mi w problemach stomatologicznych, po operacjach oczu, trawieniu, problemach mięśniowo-szkieletowych. Świetne produkty w rozsądnej cenie :)

Helča, Přerov

Witam, herbata VIDANGA na odchudzanie, naprawdę działa. Dziękuję bardzo.

Jitka

Witam, zrobiłem 3 miesięczną kurację z eliksirami ziołowymi: skóra, krew, wątroba, mózg... nerwy! CHYAWANPRASH jest najlepszym środkiem witalizującym. Ale nie tylko ten wasz dżemik. Wszystkie są smaczne. Słodko-kwaśne, spożywane z wegańskim napojem mlekopodobnym, są po prostu smaczne. Wasze herbaty zostały dobrze przyjęte nie tylko przeze mnie ale również przez moich przyjaciół! Chciałbym, żebyście dotarli do większej liczby osób, zwłaszcza w sektorach uzdrowiskowym, pielęgniarskich i szpitalnych. Rezonowałoby to z osobami starszymi i dziećmi. Idealna byłaby współpraca nowoczesnych (dystrybucja) i tradycyjnych (receptury) metod leczenia, które dzięki waszym produktom wzajemnie się uzupełniają.

Purnam, Warendorf

Próbowałem wielu alternatywnych środków ziołowych, ale tylko wasze herbaty naprawdę działają, po nich czuję się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie :)

Eliška H.

Herbatka APANA łagodzi ból, po dwóch filiżankach nie trzeba już brać tabletek. MEDHIKA bardzo pomogła mi również w karmieniu piersią, ponieważ miałam bardzo mało mleka.

Agnė

Dzień dobry, od dawna używam Waszych herbat i jestem zadowolony. Herbaty uzupełniam gorącymi, ajurwedyjskimi napojami, które są świetne i łatwe w przygotowaniu. Dziękuję.

Jiří
Poprzednie Dalej
  • Logowanie
  • Regulamin
  • Wsparcie sprzedaży
  • Ochrona danych osobowych
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2025 | PL
VisionApps