Wasze opinie
To rzeczywiście cud natury, w jak wielkiej harmonii są ziołowe mieszanki herbat, ich aromaty i działanie. Preparaty są smaczne, dobroczynne i łatwe w użyciu. Wyposażyłem w nie swoją kuchnię i biuro.
Mój teść ma cukrzycę, przyjmuje insulinę. Otrzymał od nas herbatę MAHAPHALA. I chociaż nie jest zbytnio skłonny do alternatywnej medycyny, to jest zainteresowany tą mieszanką ziołową, ponieważ lekarz powiedział mu, że jego stan się poprawił... :-)
Dzień dobry, miałam obrzęk, sztywność palców, zapalenie ścięgien i tkanki okołostawowej. Po kilku dniach picia herbaty SLESAKA, opuchlizna na moich palcach zniknęła, moje ścięgna i mięśnie stały się bardziej elastyczne, a stawy już nie bolą. Nie mogę w to uwierzyć !!! Dziękuję
Dzień dobry, zdecydowanie polecam spróbować smoothie z mieszanką gorące napoje! Są wspaniałym pomocnikiem w procesie detoksykacji. Jestem wdzięczny, że te produkty są dostępne i wierzę, że więcej osób odkryje ich potencjał!
6 lat temu mój poziom cholesterolu wzrósł do 7,11 i miałem zacząć przyjmować statyny. Ograniczyłem spożycie tłuszczu i wypiłem dwa opakowania herbaty KALAMEGHA, aby wspomóc pracę wątroby. Po około trzech miesiącach mój poziom cholesterolu wynosił 5,56, a teraz wynosi 5,6 i już się tym nie przejmuję. Powiatowa Pani Doktor. Była bardzo mile zaskoczona, chociaż nie skorzystałem z jej recept. Zimą piję sprawdzone herbaty TULSI i DALCHINI. Naprawdę coś jest w tej Ajurwedzie!!!
Piję herbatę DALCHINI. Po tygodniu picia 3 razy dziennie mogłam wziąć psa i biegać z nim na kwitnącej łące, nie przejmując się alergią. Nie potrzebuję już leczenia. Dziękuję.
Po wypróbowaniu CHYAWANPRASH muszę powiedzieć, że jest absolutnie wyjątkowy. Jest smacznie łagodny, krótko po użyciu odczuwa się silny wpływ ziół, tak na ciało jak i na psychikę. Dostarcza energię a także działa regenerująco. Jest naprawdę świetny. Dziękuję.
Herbata TRIPHALA na detoksykację przewodu pokarmowego i herbata KALAMEGHA na wątrobę i woreczek żółciowy pomogły w trawieniu, wypróżnieniach i ogólnie czuję się lepiej. Doradzono mi oczyszczenie przewodu pokarmowego ze względu na drobne trudności i nieregularne miesiączki. Moje miesiączki są teraz regularne i bez dyskomfortu. Dziękuję pięknie.
Dzień dobry, przez miesiąc regularnie piłam herbatę ABHAYA, aby obniżyć poziom cholesterolu. Dobre efekty przyszły bardzo szybko. Wyniki po tygodniu - cholesterol 9,4 a po miesięcznym stosowaniu herbaty (3 razy dziennie), cholesterol 5.2. I podkreślę - tu nie ma pomyłki. Dziękuję bardzo.
Cześć, herbata SHUNTHI rozwiązała u mnie kilkuletnie i uciążliwe problemy ze wzdęciami. Naprawdę nic nie pomagało, aż pojawiła się ta herbata!