Wasze opinie
Witam, często cierpiałam na migreny. Herbata PRANA pomogła mi w tych problemach. Chciałabym tak dobrze radzić sobie ze wszystkimi dolegliwościami (żylaki, menopauza). Jestem bardzo zadowolona z herbat ziołowych
Jestem bardzo zadowolony z herbat i eliksirów.
Jestem zachwycony ayurveda.
Kłaniam się Jestem bardzo zadowolona z waszych herbat. Wypróbowałam kilka z nich i wszystkie były bardzo skuteczne. Dziękuję
Dzień dobry, używam herbaty NIMBA na problemy skórne, po kilku dniach stosowania pozbyłem się swędzącego problemu, wysypka zniknęła. W naszej rodzinie używamy również herbaty VARUNA na nerki, w ten sposób wyeliminowaliśmy ciągłe problemy z infekcją.
Doskonały dokument. Bez przemocy, zgrabnie zmontowany i bez zbędnych ozdób.
Dzień dobry, męczyła mnie kolka nerkowa. Antybiotyki nie pomogły. Regularne picie herbaty VARUNA i zmiana diety uwolniły mnie od tych problemów. VARUNA pomogła także mojemu przyjacielowi cierpiącemu na zapalenie dróg moczowych. Dziękuję za nas dwoje !!!
Wasze kadzidełka zapachowe są świetne. Są delikatne, nie powodują tak nieznośnego dymu i zapachu jak powszechnie dostępne patyczki, które sprawiają, że czujesz się, jakbyś się dusił. Tutaj czuć, że są naprawdę naturalne. I widzę, że macie inne nowe odmiany.
Bardzo polecam herbatę na lepszy sen: ASHWAGANDHA. Byłem skrajnie zdesperowany, nie mogłem spać. ASHWAGANDHA natychmiast zadziałała i bardzo mi pomogła. Okazała się bardziej skuteczna niż środki uspokajające, ale przede wszystkim jest to naturalny produkt ziołowy.
Witam, dzięki Waszej herbacie ASHOKA po latach odzyskałam równowagę hormonalną. Bardzo poprawiło to moje życie. Lek od lekarza na mnie nie zadziałał. Cieszę się, żebędę mogła wypróbować kolejne.