Wasze opinie
Witam, często cierpiałam na migreny. Herbata PRANA pomogła mi w tych problemach. Chciałabym tak dobrze radzić sobie ze wszystkimi dolegliwościami (żylaki, menopauza). Jestem bardzo zadowolona z herbat ziołowych
Piję herbatę DALCHINI. Po tygodniu picia 3 razy dziennie mogłam wziąć psa i biegać z nim na kwitnącej łące, nie przejmując się alergią. Nie potrzebuję już leczenia. Dziękuję.
To dobre herbaty.
Cierpiałam na częste grzybice pochwy. Zaczęłam regularnie używać herbatę GAURI i problemy zniknęły. Raz na jakiś czas, kiedy odczuwam początkowe objawy grzybicy, natychmiast zaczynam pić herbatę i problemy ustają. Dziękuję bardzo.
Kłaniam się, jestem jedną z osób, które próbowały herbaty VIDANGA. Jestem bardzo zadowolona z tych ziół, pomogły mi zmniejszyć nadwagę, czuję się naprawdę lepiej :o) Polecam - jest to naprawdę skuteczne.
Dzień dobry. Zamówiłam u Was kilka produktów i byłam z nich zadowolona. Planuję wkrótce zamówić kolejne. Dziękuję.
Jestem bardzo zadowolona z herbaty JATAMANSI. Nareszcie udało mi się odstawić środki uspokajające, czuję się szczęśliwsza, bardziej zrelaksowana. Kupię kolejne opakowanie, polecam wszystkim.
Dzień dobry, przeziębiłam się, więc kupiłam herbatę TULSI, już po drugim użyciu odetkał mi się nos, gardło przestało boleć a kaszel ustąpił. Polecam każdemu, kto jest chory, aby spróbował na sobie.
Herbata na zawroty głowy - po 2 miesiącach objawy całkowicie zniknęły. Nie wiem jakim cudem to pomogło. Polecam
Bardzo cenię TERMOS! Musiałem go wypróbować. Jest absolutnie super, używam go codziennie!