Wasze opinie
Mój mąż i ja spróbowaliśmy herbaty Maricha na wyrównanie ciśnienia krwi, po trzech dniach ciśnienie krwi było normalne, następnieprzetestowaliśmy inne herbaty. Udanę na energię i doszową Vatę. Wszyskienam bardzo pomagają. Teraz spróbuję też eliksirów i suszonych owoców. Bardzo dziękujemy za umożliwienie nam zakupu waszych herbat.
Dzień dobry, używam herbaty NIMBA na problemy skórne, po kilku dniach stosowania pozbyłem się swędzącego problemu, wysypka zniknęła. W naszej rodzinie używamy również herbaty VARUNA na nerki, w ten sposób wyeliminowaliśmy ciągłe problemy z infekcją.
Dzięki herbacie MEDHIKA moja laktacja wzrosła o 50%. Do tego czasu nic nie pomagało.
Piję herbatę APANA - po latach nieregularnej miesiączki mój cykl jest idealnie równy.
Piłam Wasze herbaty jako nastolatka. Pierwsze doświadczenie z herbatą DALCHINI było niesamowite, szczególnie w sezonie grypowym, kiedy ta herbata dosłownie otworzyła mi drogi oddechowe, to było jak cud. Później niestety zdiagnozowano u mnie boreliozę, no i wiecie jak to jest z lekarzami (ścisły monitoring i dużo chemicznych leków z którymi mój organizm z wrażliwym trawieniem nie radził sobie dobrze), dlatego też z pomocą nalewki na boreliozę zastosowałam herbatę MANJISHTA. Rok po tym, jak zdiagnozowano u mnie boreliozę, ani lekarz, ani specjalista chorób zakaźnych nie rozumieli, jak można ją tak szybko wyleczyć. Z wielką determinacją i siłą wewnętrznej energii będę nadal korzystać z tych wspaniałych produktów ☺ Dziękuję bardzo.
W ostatnich tygodniach szalała wśród moich znajomych dławica piersiowa, wirusoza a także katar, poleciłam im TULSI, DALCHINI i KATPHALA, zgodnie z występującymi objawami, i wszyscy byli zadowoleni z działania tych herbat. Te zioła naprawdę pomagają!
6 lat temu mój poziom cholesterolu wzrósł do 7,11 i miałem zacząć przyjmować statyny. Ograniczyłem spożycie tłuszczu i wypiłem dwa opakowania herbaty KALAMEGHA, aby wspomóc pracę wątroby. Po około trzech miesiącach mój poziom cholesterolu wynosił 5,56, a teraz wynosi 5,6 i już się tym nie przejmuję. Powiatowa Pani Doktor. Była bardzo mile zaskoczona, chociaż nie skorzystałem z jej recept. Zimą piję sprawdzone herbaty TULSI i DALCHINI. Naprawdę coś jest w tej Ajurwedzie!!!
Niedawno kupiliśmy od Was herbaty i eliksiry... i codziennym radosnym rytuałem jest wspólne zaparzanie i picie... dziękujemy :) Wasza firma robi na nas bardzo miłe i godne zaufania wrażenie. Z pozdrowieniami,
Od wielu lat cierpiałem na bezsenność. Odkąd zdecydowałem sie pić zioła ASHWAGANDHA, zacząłem spać jak dziecko. Budzę się o piątej rano i to bez budzika. Polecam wszystkim cierpiącym na bezsenność, dziękuję za wasze istnienie a także za kompetentną pomoc.
Produkty pomagają mi w każdym problemie zdrowotnym. Pomogły mi pozbyć się torbieli jajnika, bólu pleców, pomogły mi poprawić trawienie. Należy jednak pilnować dawkowania. Dziękuję Everest Ayurveda♥