Wasze opinie
Cierpiałem na uporczywy kaszel, który gdy już przyszedł, to długo trwał, krople nie pomagały. Dopiero TULSI zadziałało. Dzięki tej herbacie od razu poczułem się lepiej. W nocy mogłem spać a w ciągu 14 dni kaszel powoli ustępował.
Kupiłam eliksir PURISHAPRASH na spowolniony metabolizm i gorąco polecam wypróbowanie. Pomaga mi i na pewno spróbuję innych produktów ziołowych. Dziękuję.
Doskonałość, fantastyczny smak, aromat, relaks ... GORĄCO POLECAM :-)
Piłam Wasze herbaty jako nastolatka. Pierwsze doświadczenie z herbatą DALCHINI było niesamowite, szczególnie w sezonie grypowym, kiedy ta herbata dosłownie otworzyła mi drogi oddechowe, to było jak cud. Później niestety zdiagnozowano u mnie boreliozę, no i wiecie jak to jest z lekarzami (ścisły monitoring i dużo chemicznych leków z którymi mój organizm z wrażliwym trawieniem nie radził sobie dobrze), dlatego też z pomocą nalewki na boreliozę zastosowałam herbatę MANJISHTA. Rok po tym, jak zdiagnozowano u mnie boreliozę, ani lekarz, ani specjalista chorób zakaźnych nie rozumieli, jak można ją tak szybko wyleczyć. Z wielką determinacją i siłą wewnętrznej energii będę nadal korzystać z tych wspaniałych produktów ☺ Dziękuję bardzo.
Dzień dobry, mam problemy z kręgosłupem, wielki ból. Po miesiącu infuzji i leków nie ma rezultatu. Piję GOKSHURA od tygodnia i nie wziąłem tabletki. Dziękuję bardzo za każdy dzień, który nie boli.
Bardzo polecam herbatę na lepszy sen: ASHWAGANDHA. Byłem skrajnie zdesperowany, nie mogłem spać. ASHWAGANDHA natychmiast zadziałała i bardzo mi pomogła. Okazała się bardziej skuteczna niż środki uspokajające, ale przede wszystkim jest to naturalny produkt ziołowy.
Namaste, Dziękuję za miłą i przyjazną obsługę klienta. Produkt CHYAWANPRASH marki Everest Ayurveda jest dla mnie bardzo pomocny w chwilach ciągłego stresu. Oddziałuje nie tylko na ciało fizyczne, ale na cały organizm i działa holistycznie. Pomagając poprawić metabolizm, pozytywnie wpływa na umysł i mózg. Prawidłowe dawkowanie podane jest na opakowaniu. Z pozdrowieniem.
Witam, moja babcia ma wiele problemów zdrowotnych. Jednym z nich jest słabe krążenie krwi w nogach. Budzi się w nocy z bólu. Po wypiciu herbaty VYANA czuje się znacznie lepiej i dużo mniej narzeka na ból. Dziękuję.
Herbata VARUNA jest świetna. Pomaga mi w problemach z moczem. Antybiotyki nie są mi już potrzebne. Dziękuję.
Witam, w styczniu zwróciłam się do Państwa z prośbą o poradę co podawać mojemu psu na niedomykalność zastawki. Posłuchałem twojej rady i podaję mu MANOPRASH dwa razy dziennie. Wczoraj zabrałam go na szczepienie, przed którym lekarz, jak zwykle, między innymi osłuchał mu serce stetoskopem. Było ok! Dziękuję bardzo za wspaniałe porady i za sprzedaż Ajurwedy tutaj. Niesamowite jest to, że ziołowy eliksir faktycznie rozwiązał problem, który u ludzi prowadzi do wymiany zastawki serca i z pewnością do późniejszego, dożywotniego stosowania leków z wieloma skutkami ubocznymi. Świetnie, naprawdę.