Przejdź do treści
Instagram
Polski Polski
  • Česky Česky
  • English English
  • Slovenčina Slovenčina
  • Deutsch Deutsch
  • Schweiz Schweiz
  • Magyar Magyar
  • Español Español
  • Português Português
  • Français Français
  • Italiana Italiana
  • Lietuva Lietuva
  • Română Română
  • Български Български
  • New Zealand New Zealand

Formularz wyszukiwania

Koszyk 0
Everest Ayurveda
Menu główne
  • Wprowadzenie
  • Nasza Historia
  • Wprowadzenie do wiedzy ajurwedyjskiej
  • Blog
  • Gdzie kupicie
  • Sklep online
  • Kontakt
Everest Ayurveda

Jesteś tutaj

Strona Główna » Sklep Online » Sklep zielarsko-medyczny

Sklep zielarsko-medyczny

ul. Bialska 43
09-400 Płock
Polska

Nasza oferta

  • Himalajskie ajurwedyjskie herbatki
  • Relaksacyjne i ziołowe herbatki
  • Ajurwedyjskie ziołowe eliksiry
  • Ajurwedyjskie napoje z superfoods
  • Ajurwedyjskie zdrowe odżywianie
  • Ajurwedyjskie domowe terapie
  • Ajurwedyjskie olejki do ciała
  • Ajurwedyjska ziołowa aromaterapia
  • Herbaciane akcesoria i dodatki
  • Pakiety prezentowe i kolekcje
  • Film dokumentalny Tam, gdzie mieszka Ajurweda

Wasze opinie

Wszystkie komentarze Dodaj komentarz

Od wielu lat cierpiałem na bezsenność. Odkąd zdecydowałem sie pić zioła ASHWAGANDHA, zacząłem spać jak dziecko. Budzę się o piątej rano i to bez budzika. Polecam wszystkim cierpiącym na bezsenność, dziękuję za wasze istnienie a także za kompetentną pomoc.

Edita

6 lat temu mój poziom cholesterolu wzrósł do 7,11 i miałem zacząć przyjmować statyny. Ograniczyłem spożycie tłuszczu i wypiłem dwa opakowania herbaty KALAMEGHA, aby wspomóc pracę wątroby. Po około trzech miesiącach mój poziom cholesterolu wynosił 5,56, a teraz wynosi 5,6 i już się tym nie przejmuję. Powiatowa Pani Doktor. Była bardzo mile zaskoczona, chociaż nie skorzystałem z jej recept. Zimą piję sprawdzone herbaty TULSI i DALCHINI. Naprawdę coś jest w tej Ajurwedzie!!!

Karel, Praha

Bardzo podobają mi się Wasze produkty, szczególnie jestem zadowolona z PURISHAPRASH I TRIPHALA. Od trzech tygodni stosuję również CHYAWANPRASH, czuję się pełna energii i motywacji; a przy tym jestem zdetoksykowana. Przepełnia mnie wdzięczność, za to że przywieźliście te produkty do Polski!

Rita Albuquerque, Porto

Kłaniam się Jestem bardzo zadowolona z waszych herbat. Wypróbowałam kilka z nich i wszystkie były bardzo skuteczne. Dziękuję

L. Hrabálková

Witam, często cierpiałam na migreny. Herbata PRANA pomogła mi w tych problemach. Chciałabym tak dobrze radzić sobie ze wszystkimi dolegliwościami (żylaki, menopauza). Jestem bardzo zadowolona z herbat ziołowych

Věra, Kunčice pod Ondřejníkem

Jestem lekarką w Pradze w Czechach. Pracuję w szpitalu uniwersyteckim. Dzięki firmie Everest Ayurveda miałam okazję zobaczyć niemal cudowne efekty, jakie w niektórych przypadkach mogą dać Wasze mieszanki ziół.

MUDr. Marie Mášková

Gorąco polecam herbatę ASHWAGANDHA na sen. Myślałem, że utknąłem w beznadziei, co drugi dzień bez snu. ASHWAGANDHA zadziałała natychmiast i bardzo mi pomogła. To było skuteczniejsze niż środki uspokajające!

Monika

Dzień dobry, mamy pozytywne doświadczenie z herbatami himalajskimi. „UDANA“ jest bardzo pomocna przy zmęczeniu. Z powodzeniem zastosowaliśmy SHATAWARI na torbiel (8 cm), zniknął w półtora tygodnia. Na kontroli lekarz nie wierzył w wynik badania ultradźwiękami!

Martina od Džoudyho

Dostałam od przyjaciela herbatę na drogi moczowe i jestem z tego zadowolona. Dziękuję

Marcela

Cztery lata temu zaczęłam odczuwać ból w małych stawach, szczególnie w stawach rąk. Poszłam do ortopedii, gdzie lekarz powiedział mi, że to choroba zwyrodnieniowa stawów i że nic nie da się z tym zrobić. Poszłam do reumatologa, gdzie powiedzieli mi, że to nie reumatyzm. Zgłosiłam się do internisty z powodu podwyższonego poziomu żelaza, ale on również powiedział mi, że to nie to. Potem przez miesiąc stosowałam dietę dr. Barnarda, dowiedziałam się, które pokarmy pogarszają mój stan, ale nadal nie było poprawy. Kiedy z rozpaczy zapisałem się na specjalistyczne badanie, bo nie mogłam już nawet podać ręki bez odczuwania bólu. Otrzymałam od bliskiego przyjaciela polecenie, abym spróbowała ajurwedyjskiej terapii stawów. Nie jestem ezoteryczką, ale tonący chwyta się brzytwy. Po około trzech tygodniach sceptycznego stosowania byłam zaskoczona, gdy odkryłam, że chociaż nie nastąpiło cudowne wyzdrowienie, najgorszy ból zniknął. Tak, muszę rozgrzewać swoje sztywne stawy w nocy. Nie są już jak nowe, ale ból w poszczególnych stawach ustał, mogę ściskać dłonie innych osób, a nawet samodzielnie otwierać pokrywki. Na razie nie potrzebuję operacji, chcę tylko, żeby ASTHIPRASH nadal działał. Dziękuję bardzo!

Dagmar Kyjovská
Poprzednie Dalej
  • Logowanie
  • Regulamin
  • Wsparcie sprzedaży
  • Ochrona danych osobowych
  • Hurtownicy
Everest Ayurveda © Everest Ayurveda 2026 | PL
VisionApps