KALAMEGHA skutecznie działa na oczyszczanie i detoksykację wątroby
RAKTAPRASH wspiera funkcję metaboliczną wątroby i jakość krwi
Suplement diety
Ta ajurwedyjska kuracja oczyszczająca jest użytecznaprzy całościowej detoksykacji organizmu, uzdrowienia wątroby i poprawy jakości krwi. Zaburzenia czynności wątroby spowodowane są: piciem alkoholu, zażywaniem środków stymulujących i leków chemicznych, paleniem, stresem, negatywnymi emocjami, niewystarczającą higieną i zatoksycznieniem krwi, zwiększoną doszą pitta i nadmierną produkcją żółci, nieodpowiednią dietą w postaci słonych, pikantnych, kwaśnych i smażonych potraw, nadmiernym spożywaniem zwierzęcych tłuszczów lub otyłością. Stosuj przez 1–3 miesiące wraz z odpowiednią dietą.
Dzień dobry, używam waszą zdrowotną kurację DO DETOKSYKACJI KRWI I SKÓRY na hemoroidy, jest niesamowita. Po tygodniu byłam bez problemów. Teraz mija trzeci tydzień używania kuracji i wciąż ani kropli krwi. Cud!
Zamówiłem Wasze produkty do mojej przychodni i byłem bardzo zadowolony ze sposobu zapakowania i ogólnej dobrej energii, jaką poczułem po otwarciu. Dziękuję, życzę wszystkiego najlepszego i dobrego zdrowia w Nowym Roku.
Niedawno kupiliśmy od Was herbaty i eliksiry... i codziennym radosnym rytuałem jest wspólne zaparzanie i picie... dziękujemy :) Wasza firma robi na nas bardzo miłe i godne zaufania wrażenie. Z pozdrowieniami,
PL Intermediate
Przygotowanie
Himalajskie ajurwedyjskie herbatka: Jedną łyżeczkę do herbaty mieszanki ziołowej (ok. 2 g) gotować 3–5 minuty lub zalać 250 ml wrzątku i pozostawić na 10 minut do zaparzenia.
Ajurwedyjskie eliksir: Jedną łyżeczkę do herbaty (tj. 5 g/łyżeczka) spożyć samodzielnie lub popijać filiżanką letniego mleka lub wody. Do przygotowania delikatnego napoju rozmieszać jedną łyżeczkę eliksiru w 250 ml ciepłej wody.
Zalecana dawka
Zalecana dawka herbaty: 2 - 3 filiżanki dziennie
Zalecane dawkowanie eliksiru: 1 łyżeczkę (tj. 5 g) 2-3 razy dziennie
Stosować na czczo, w ciągu dnia 1 godzinę przed jedzeniem i wieczorem przed snem.
Używanie
W przypadku stosowania ziół himalajskich jako środka do optymalizacji duchowych i fizycznych funkcji organizmu tradycyjnie gotuje się je co najmniej 3–5 minut. W ten sposób przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i korzystnie wpływa na nasze trawienie, które ważne jest dla właściwego wchłaniania dobroczynnych ekstraktów z himalajskich ziół. Herbaty pijemy jako jeden ze składników dziennego trybu pitnego w okresie całego trwania odnowy pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatkę należy stosować w okresie 1-3 miesięcy zgodnie z dziennym dawkowaniem podanym na opakowaniu. Po zużyciu każdego opakowania należy zastosować 1 tygodniową przerwę.
Zaleca się stosować nie więcej niż maksymalnie dwa rodzaje herbaty jednocześnie. Więcej herbat można stosować naprzemian w reżymie dziennym lub tygodniowym, jeżeli herbatki stosowane są w celu normalizowania bieżących objawów zakłócenia równowagi zdrowia duchowego i fizycznego. Herbat nie można mieszać, pijemy je zawsze oddzielnie w odstępie czasowym ok. godziny. Jeżeli herbaty stosujemy wyłącznie jako środek wspierający i pobudzający to zioła możemy pozostawić tylko do zaparzenia i używać bez ograniczeń. W celu optymalnego działania napar ziołowy pijemy ciepły i to przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest elementem terapeutycznego działania i odpowiada ajurwedyjskim właściwościom sześciu smaków. Dlatego zalecamy nie dodawania do herbat żadnych substancji słodzących.
Ostrzeżenie: Suplement diety z ziołami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 25°C. Nie przekraczać zalecanej dawki. Nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej diety. Nie dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.
Cześć :) RAKTAPRASH, to wyjątkowe połączenie owocu amalaki i orientalnych ziół, skorzystałem z tej cennej mikstury i polecam ją każdemu kto chce wzmocnić pracę wątroby i/lub oczyścić krew. Pozdrawiam.
Zanim wypróbowałem produkty EVEREST AYURVEDA, nie było ziół, które by mi pomogły. Wasze herbaty są podstawowym elementem mojej domowej apteczki, jestem nimi zafascynowany. Po pracy odpoczywam sącząc herbatę UDANA.
Witam, od kilku lat piję herbatę z Everest Ayurveda, pomogła mi przy miesiączce i ogólnych problemach związanych z zaburzeniami hormonalnymi. Teraz zamawiam więcej herbat i zobaczymy jak to na mnie wpłynie :-)
Piję Wasze herbaty, żeby zachować zdrowie, lekarze leczą mnie od 3 lat bez powodzenia. Sięgnąłem po Wasze ziołowe mieszanki i nie wierzyłem, że cud się urzeczywistnił... problemy zdrowotne znikały jeden po drugim. Dziękuję naturze i ludziom, którzy się tym zajmują, dziękuję za przygotowywanie leczniczych herbat.
Dostałam herbatę Tulsi od moich koleżanek z pracy na urodziny, paczkę różnych rodzajów, to było w poniedziałek. W środę poczułam zbliżające się przeziębienie i drapanie w gardle. Zrobiłam herbatę i muszę powiedzieć, że to ogromna ulga. Dziękuję
Witam, zrobiłem 3 miesięczną kurację z eliksirami ziołowymi: skóra, krew, wątroba, mózg... nerwy! CHYAWANPRASH jest najlepszym środkiem witalizującym. Ale nie tylko ten wasz dżemik. Wszystkie są smaczne. Słodko-kwaśne, spożywane z wegańskim napojem mlekopodobnym, są po prostu smaczne. Wasze herbaty zostały dobrze przyjęte nie tylko przeze mnie ale również przez moich przyjaciół! Chciałbym, żebyście dotarli do większej liczby osób, zwłaszcza w sektorach uzdrowiskowym, pielęgniarskich i szpitalnych. Rezonowałoby to z osobami starszymi i dziećmi. Idealna byłaby współpraca nowoczesnych (dystrybucja) i tradycyjnych (receptury) metod leczenia, które dzięki waszym produktom wzajemnie się uzupełniają.
Cześć, użyłam herbaty VARUNA na problemy z nerkami, pomogło mi to zarówno w przypadku egzemy nerkowej jak i atopowej.
Dzień dobry, przez miesiąc regularnie piłam herbatę ABHAYA, aby obniżyć poziom cholesterolu. Dobre efekty przyszły bardzo szybko. Wyniki po tygodniu - cholesterol 9,4 a po miesięcznym stosowaniu herbaty (3 razy dziennie), cholesterol 5.2. I podkreślę - tu nie ma pomyłki. Dziękuję bardzo.
Witam, piję herbatę APANA, która bardzo pomogła mi w bolesnej miesiączce. Wyrzuciłam pigułki, bóle zniknęły. Dziękuję.
Dzień dobry, zdecydowanie polecam spróbować smoothie z mieszanką gorące napoje! Są wspaniałym pomocnikiem w procesie detoksykacji. Jestem wdzięczny, że te produkty są dostępne i wierzę, że więcej osób odkryje ich potencjał!